Balíčky služeb

na podporu tvého ženství

Milá ženo,

Připravila jsem pro Tebe opečovací balíčky dle toho, jak se cítíš, čím ve svém životě momentálně procházíš, jak vnímáš sama sebe, co potřebuješ a po čem tolik toužíš. Společným naladěním, kdy si nejdříve budeme povídat si láskyplně, v podpoře a přijetí projdeš celým procesem. Nejdůležitější jsi Ty, tvé potřeby a hranice. Pokud nevíš, jaký balíček pro sebe zvolit, neváhej mě kontaktovat a ráda Ti s výběrem pomohu.

Dorota Camelia

BALÍČEK I

JEMNÉ OPEČOVÁNÍ

DOVOL SI BÝT ŽENOU

Jsi v neustálém stresu a unavená? Trápí Tě zdravotní problémy, emoční rozladění, prostě jedeš neustále na výkon a jediné, po čem toužíš je klid, dotek a pohlazení?

Dopřej si čas pro sebe. Zastav se a dovol si vnímat své tělo obklopené vůněmi, jak se pod láskyplným a pečujícím dotekem zklidňuje, uvolňuje a opět naplňuje radostí.

Tento balíček obsahuje kombinaci Aroma masáže a Masáže bříška bylinnou koulí. Jde tak o spojení jemných a pečujících masáží, při kterých Tě podporuje síla a vůně bylin a esenciálních olejů.

Cena: 1.450,- (150 minut)

Thai rebozo masáž

BALÍČEK II

DYNAMICKÉ OPEČOVÁNÍ

NOVÁ ENERGIE DO TVÉHO ŽIVOTA

Provází Tě denně těžkost, úbytek energie a pocit, že ve svém životě stojíš na místě a nevíš kudy kam? Toužíš vnitřně po změně a přívalu životní energie?

Pozvěme společně dynamickou a tvůrčí energii opět do tvého života.

To vše díky příjemně houpavému pohybu šátku rebozo, který dokonale uvolní a protáhne Tvé tělo a voňavé aroma masáží zad, šíje a rukou, která Tě přirozenou silou čistých esenciálních olejů podpoří na Tvé cestě.

Tento balíček obsahuje kombinaci Tai Rebozo masáže a Aroma masáže

Cena: 1.450,- (150 minut)

BALÍČEK III

KOMPLETNÍ OPEČOVÁNÍ

POZNEJ SEBE A OTEVŘI SE SEBELÁSCE

Máš dny, kdy sama sobě nerozumíš, smýšlíš o sobě negativně, toužíte po pozornosti, sounáležitosti, laskavém doteku a pocitu bezpečí otevřít se a vypovídat?

Společné sdílení, spolutvorba bylinné koule a kompletní opečování Tě propojí s tělem a pohladí duši. Dopřej si plnou pozornost, péči, láskyplný dotek a přijetí. Poznej se, otevři se sebelásce a začni žít.

Tento balíček obsahuje kombinaci Tai Rebozo masážeAroma masáže a Masáže bříška bylinnou koulí. Spojuje příjemné protažení těla a jemné pečující masáže, při kterých Tě podporuje síla a vůně bylin a esenciálních olejů.

Cena: 2.200,- (180 minut a více)

Příběhy mých klientek

Vaše reference již brzy doplníme
Dorota Camelia
BALÍČKY SLUŽEB NA PODPORU TVÉHO ŽENSTVÍ

Ceny balíčků

Balíček I

JEMNÉ
OPEČOVÁNÍ

150 minut

1.450 Kč

Balíček II

DYNAMICKÉ
OPEČOVÁNÍ

150 minut

1.450 Kč

Balíček III

KOMPLETNÍ
OPEČOVÁNÍ

Vlastní výběr bylinek a spolutvorba bylinné koule
Thai Rebozo masáž
Aroma masáž
Masáž bříška bylinnou koulí

180 minut a více

2.200 Kč

Storno podmínky

Při zrušení dohodnuétého sezení méně než 24 hodin předem, účtuji storno poplatek ve výši 50% z ceny sezení (725Kč / 1.100Kč).
Děkuji za pochopení.

OBJEDNEJ SI NĚKTERÝ Z BALÍČKŮ

NECHEJ SE HÝČKAT A PODPOŘ SVÉ ŽENSTVÍ