Masáž bříška bylinnou koulí

Uvolnění podpořené dotekem a sílou bylin

Vychutnejte si jemnou masáž svého bříška bylinnou koulí v kombinaci s masáží teplým olejem

Thajská bylinná masáž

Bylinná masáž je běžný způsob léčby v tradiční thajské medicíně. Horké bylinné obklady jsou vyrobeny z kusu bavlněné tkaniny, naplněny směsí léčivých bylin a svinuty do tvaru koule. V thajské tradici je užívána přes 3000 let. Prvořadým úkolem masáže je udržování tepla v těle.   U nás je metoda známá jako poporodní obnova bříška.

Masáž teplým olejem

Společně s masáží teplým olejem je to jemná, hloubková péče o bříško, našeho středu těla, o kterém se ve většině kultur hovoří jako o zdroji života. Zaměřuje se na zlepšení cirkulace krve a lymfy v oblasti abdominálních orgánů, uvolnění fyzického a emočního napětí a povzbuzuje přirozenou peristaltiku střev. Detoxikuje  a  povzbuzuje  činnost  jater  a  pomáhá  regulovat menstruační cyklus. Je vhodným doplňkem pro ženy, které se snaží otěhotnět, a je důležité zmínit, že 80 % našeho imunitního systému se nachází v zažívacím traktu. Imunita, trávení a plodnost jsou úzce propojené. Masáž abdominální oblasti je významným prostředkem, jak dosáhnout homeostázy (stálosti vnitřního prostředí organismu).

V čem může být masáž bříška nápomocná?

Ženství

Emoční nerovnováha

Zažívací potíže

V jakých případech masáž nedoporučuji

V případě závažného zdravotního problému se nejdříve poraďte se svým lékařem!

S jakými bylinkami a esenciálními olej pracuji

Pracuji výhradně s čistými bylinkami českých dodavatelů a se 100 % přírodními esenciálními oleji terapeutické kvality Young Living, protože s filozofií a přístupem k přírodě, který je citlivý, velmi souzním! Z nosných olejů nejraději používám 100% přírodní mandlový. Kvalita a energie produktů je pro mě důležitým základem!

Jak terapie probíhá

Vstupní konzultace (20 minut)

Je pro mě důležité vědět, s jakým záměrem na masáž bříška přicházíte, co a jak aktuálně řešíte a jak se cítíte fyzicky i psychicky. Na základě rozhovoru nejdříve spolu vybíráme správnou bylinnou kouli (dle skladby bylinné směsi), a poté vybírám éterické oleje, ke kterým Vám dám přivonět a společně sledujeme, co ve Vás vůně vyvolávají… Sama si pak určujete, z jakých vůní bude složena Vaše osobní kompozice na masáž bříška.

Samotná terapie (60 minut)

Teď přichází na řadu jemná masáž bříška a spočinutí. Masíruji v tichu, při světle svíček a pracuji tak, abyste opravdu odcházela uvolněná.

Závěrečný odpočinek (10 minut)

Na závěr Vám dopřeji čas nechat vše pozvolna doznít a dle potřeby dávám prostor na závěrečné sdílení.

Příběhy mých klientek

Vaše reference již brzy doplníme
Dorota Camelia
MASÁŽ BŘÍŠKA BYLINNOU KOULÍ

Cena a zvýhodněné balíčky

Jednorázová masáž

90 minut

850 Kč

Zvýhodněný balíček

5 x 90 minut

3.900 Kč

(780Kč / masáž)

Zvýhodněný balíček obsahuje 5 sezení a platí po dobu 6-ti měsíců. 

Bonus: Bylinnou kouli si odnášíte s sebou pro možné další použití doma

Storno podmínky

Při zrušení dohodnuté masáže méně než 24 hodin předem, účtuji storno poplatek ve výši 50% z ceny masáže (425 Kč).a
Děkuji za pochopení.

OBJEDNEJTE SE

NA MASÁŽ BŘÍŠKA BYLINNOU KOULÍ