Domů Živé akce Rituál Menarché – pro dospělé ženy

Rituál Menarché – pro dospělé ženy

22.8.2020  Ι  Český Těšín


Krásná Ženo,
přijmi naše pozvání na prožitkový den s oslavou a uctěním první menstruace. Bude to čas, který daruješ jen a jen sobě, a kterým podpoříš a vyživíš své tělo i duši pro svůj zdravější a spokojenější další život (osobní, partnerský a v rodině s dětmi).

 

Většina z nás neměla možnost prožít svou první menstruaci jako výjimečnou událost či důležitý přerod ve svém životě, o oslavě už ani nemluvě…, a proto mnoho Žen se v dnešní době jednoznačně shoduje, že rituál oslavy první menstruace je něco, co jim v životě chybí a co by si rády dopřály i zpětně.

Rituál menarché v pozdějším věku /i po menopauze) je velkým požehnáním a darem. Můžeme zažít něco, co jsme neměly, můžeme cítit podporu jiných žen a slyšet slova, které nám tehdy možná scházely… Možná nám chybělo slyšet to, že je na co se těšit, že dospělost s sebou nese spousta krásných okamžiků a možná jsme tehdy jen potřebovaly byt viděny, cítit lásku a přijetí, že vše je naprosto v pořádku

Tato oslava v dospělosti nabízí možnost prožít svou první menstruaci jinak a svým způsobem mnohem lépe! Samotnou událost již nezměníme, ale změníme naše nazírání na ní a naše pocity!

Prožití rituálu menarché nám přináší léčení našeho ženství jako takového a má pozitivní dopad také na další oblasti v našem životě, jako jsou:

🌼 pozitivní vztah k menstruaci
🌼 zmírnění bolestivé menstruaci
🌼 přijetí svého těla v jeho přirozenosti
🌼 pochopení své proměnlivosti a cykličnosti
🌼 spojení se s moudrosti našich předkyň
🌼 vnitřní vyrovnanost a klid v období menopauzy
🌼 posílení svého ženského sebevědomí a vnitřní síly
🌼 načerpání síly a podpory z kruhu žen
🌼 získání cenných rad a inspirací od ostatních žen

Jelikož v těchto rituálech samy vidíme a cítíme velký smysl a léčení, srdečně vás zveme milé Ženy na tuto společnou podpůrnou cestu

Podporou a pomocníky nám budou:

🌿 Kruh sdílení, jež přináší hloubku, vzájemnou inspiraci a umění naslouchat.
🌿 Meditace, pro opravdovou svobodu, vnitřní klid a objevování sama sebe přirozeným tempem.
🌿 Hudba, jež má schopnost léčit, vést prožitkem a povznášet.
🌿 Rituály, jež nás spojují se zdroji moudrosti a síly, které nás přesahují , pomáhají opustit staré a otevřít prostor pro nové..
🌿Čisté esenciální oleje, které nás spojují s přírodou a zjemňují celý proces.

Bude nám velkou ctí Tě provést tímto rituálem.

Pro bližší informace či dotazy nás neváhej kontaktovat! 

Těšíme se na Tebe ♥  

Dorota Camelia Santarius / +420 734 112 480
Kateřina Zavoralová / +420 608 808 086


Místo a čas

Sobota 22.8.2020 / 10:00 – 18:00

Camelia Centrum, Nádražní 11, Český Těšín
www.cameliacentrum.eu
Zobrazit na mapě

Cena

Lektorné: 1.200 Kč
V ceně je lehké občerstvení během dne a pitný režim.
Oběd vegetariánský (ajurvéda): 120 kč (platba na místě)

Rezervace místa

Místo si můžete rezervovat na info@cameliacentrum.eu

 


 

O nás:

Kateřina Zavoralová

Jsem žena jako každá z Vás, s emocemi, pocity, obavami i velkou láskou. Život mě naučil umění naslouchat, empatie a vědomého dotyku.., to, co nám všem nejvíc pomáhá v těžkých i radostných chvílích. Sama jsem si prošla krásným i těžkým obdobím a ne vždy jsem měla podporu a byla pochopena a přijímána. Často jsem si o podporu sama nedokázala říct a nyní zpětně vidím, jak je důležité, výživné a mnohem snadnější nebýt na vše sama..
Jsem matkou samoživitelkou dvou krásných synů a momentálně pracuji jako účetní, ale služba pro druhé je mým posláním, dnes už to vím. Posláním, které vzniklo samo, z životních zkušeností a příběhů lidí, kteří se mi s důvěrou svěřovali a já si uvědomila, že můžu říct: „vím, jak ti je..“

Dorota Camelia Santarius

Celé své dětství jsem prožila v přírodě. Byl to čas napojení na sebe sama a propojení s cykly přírody, které mě učily vnímat mé vnitřní Já, poskytovaly výživu a přirozenou očistu, tak jak v nás pramení a žije naše cykličnost.
Jsem matka již dospělé dcery a partnerka moc fajn muže. Mým darem je hluboká empatie a schopnost vidět souvislosti. Společně s intuici, citlivosti a vnitřními vhledy provázím ženy sebepoznáním, pomáhám uzdravit jejich rány, bolesti a přeměnit je ve vlastní sílu pro naplněný, spokojený život.

 

Datum

So 22.8.2020
Expired!

Cena

1.200Kč

Štítky

volná místa

Umístění

Camelia Centrum
Nádražní 11, Český Těšín