Individuální konzultace

Podpora a sdílení v bezpečném prostoru

Objev v sobě vnitřní vedení a sílu,
která Ti ukáže kudy a jak dál

Každé životní období vnáší specifické výzvy, které nám přinášejí svá hluboká učení. Abychom jimi zdravě prošly a mohly se spojit se svým vnitřním vedením k nalezení nových pravdivých cest, kterými mají vést naše další kroky, je nám někdy zapotřebí nezaujaté podpory, sdílení v bezpečném prostoru a atmosféře nesouzení a bytí v přítomnosti.

V jakých situacích Ti může sezení pomoci?

Pro koho je konzultace vhodná?

Pro všechny dospělé ženy, které cítí potřebu a zodpovědnost žít naplněný, zdravý a spokojený život. 

 

Jak sezení probíhá

Individuální sezení (1-3 hodiny)

Budeme si povídat, co a jak aktuálně řešíš a společně „vychytáme“ hlavní témata z Tvého života. Provedu Tě léčebným procesem, ale tou nejdůležitější součástí a motorem jste Ty sama. Tvé moudré tělo a Tvá duše ví, já jen pomáhám, které dveře je třeba otevřít.

Jako průvodkyně Ti pomohu vnést jasnost do oblastí, kde se ztrácíš či máš pocit, že v nich vládne chaos a spousta emocí… Pomohu Ti najít témata uložená hluboko v podvědomí a společně přivoláme zpět Tvou vnitřní sílu. Témata, se kterými můžeme pracovat zahrnují životní oblasti, jako jsou: zdraví, partnerské a rodinné vztahy, mateřství a sexualita.

Má práce je intuitivní, může zahrnovat jemné koučovací techniky, sílu meditací, jež nás napojují na oblast podvědomí, meditaci se šamanským bubnem, která uvolňuje mysl a otevírá srdce, vizualizaci, energetickou práci s tělem, léčivý dotek a mnoho dalšího. Pokaždé to může být jiné, vždy vycházím z přítomnosti a z toho, s čím v danou chvíli přicházíš. Velkým pomocníkem jsou také bylinky, vůně, dechová a energetická pohybová cvičení (tanec, třes, křik apod.).

Můžeš přijít i v jakémkoliv stadiu těhotenství či s malým miminkem. V těchto obdobích budeme všemi stadii procházet velmi jemně.

Meditace s bubnem – šamanská cesta

Jde o účinnou formu velmi léčivé prožitkové meditace. Budeš jen pohodlně ležet a poslouchat zvuk rytmického bubnu. Vibrace bubnu uzdravuje tělo, uvolňuje mysl a otevírá srdce, rozpouští strachy, funguje na emocionální úrovni, spojuje nás se sebou a pomáhá nám dostat se do tady a teď.

Je známo, že mnoho psychosomatických a emočních obtíží je způsobeno potlačením či „zapomenutím“ traumatických události z vlastního života, především z dětství. Proto při práci s bubnem můžeš pociťovat vlastní energie a emoce, které můžeš mít zablokované. To je v pořádku a léčivé. Pomocí této meditace lze dosáhnout velmi rychle překvapivých výsledků ve formě odpovědí na otázky, které řešíš…

Příběhy mých klientek

Vaše reference již brzy doplníme
Dorota Camelia
INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Cena konzultace

Individuální konzultace

1 hodina

1.000 Kč

Konzultace může probíhat i přes skype či telefon.

Individuální konzultace

2 hodiny

1.900 Kč

(950Kč / konzultace)

Konzultace může probíhat i přes skype či telefon.

Individuální konzultace

3 hodiny

2.800 Kč

(933Kč / konzultace)

Konzultace může probíhat i přes skype či telefon.

Storno podmínky

Při zrušení dohodnuté konzultace méně než 24 hodin předem, účtuji storno poplatek ve výši 50% z ceny za sezení (500Kč/ 950Kč/ 1.400Kč).
Děkuji za pochopení.

Objednejte se

NA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI