Individuální konzultace

Návrat k síle a zdraví těla i duše skrze uvolnění skrytých bolesti a přijetí sebe sama.

Objev v sobě vnitřní vedení a sílu,
která Ti ukáže kudy a jak dál

Každé životní období vnáší specifické výzvy, které nám přinášejí svá hluboká učení. Abychom jimi zdravě prošly a mohly se spojit se svým vnitřním vedením k nalezení nových pravdivých cest, kterými mají vést naše další kroky, je nám někdy zapotřebí nezaujaté podpory, sdílení v bezpečném prostoru a atmosféře nesouzení a bytí v přítomnosti.

V jakých situacích Ti může sezení pomoci?

Pro koho je konzultace vhodná?

Pro všechny dospělé ženy, které cítí potřebu a zodpovědnost žít naplněný, zdravý a spokojený život. 

 

Jak sezení probíhá

Individuální sezení 

Budeme si povídat, co a jak aktuálně řešíš a společně „vychytáme“ hlavní témata z Tvého života. Provedu Tě léčebným procesem, ale tou nejdůležitější součástí a motorem jsi Ty sama. Tvé moudré tělo a Tvá duše ví, já jen pomáhám, které dveře je třeba otevřít.

Jako průvodkyně Ti pomohu vnést jasnost do oblastí, kde se ztrácíš či máš pocit, že v nich vládne chaos a spousta emocí… Pomohu Ti najít témata uložená hluboko v podvědomí a společně přivoláme zpět Tvou vnitřní sílu. Témata, se kterými můžeme pracovat zahrnují životní oblasti, jako jsou: zdraví, partnerské a rodinné vztahy, mateřství a sexualita.

Má práce je intuitivní, může zahrnovat jemné koučovací techniky, sílu meditací, jež nás napojují na oblast podvědomí, hlubokou muzikorelaxaci, energetickou práci s tělem, léčivý dotek a mnoho dalšího. Pokaždé to může být jiné, vždy vycházím z přítomnosti a z toho, s čím v danou chvíli přicházíš. Velkým pomocníkem jsou také bylinky, vůně, dechová a energetická pohybová cvičení (tanec, třes, křik apod.).

Můžeš přijít i v jakémkoliv stadiu těhotenství či s malým miminkem. V těchto obdobích budeme všemi stadii procházet velmi jemně.

Příběhy mých klientek

Vaše reference již brzy doplníme
Dorota Camelia
INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Cena konzultace

Vstupní konzultace

20 minut

zdarma

Konzultace může probíhat i přes skype či telefon.

Jednorázová konzultace

2 hodiny

1.800 Kč

Konzultace může probíhat i přes skype či telefon.

Storno podmínky

Při zrušení dohodnuté konzultace méně než 24 hodin předem, účtuji storno poplatek ve výši 50% z ceny za sezení.
Děkuji za pochopení.

Objednejte se

NA INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI